O PROJEKTE CHALETY OREUS

V podtatranskom teritóriu rastú luxusné apartmány, ktoré nadchnú aj toho najnáročnejšieho klienta. Stačí sa zapozerať na nádhernú prírodu, nadýchnuť čerstvého vzduchu a okamžite pochopíte, že táto vzácna korisť musí patriť do vášho portfólia.

APARTMÁNY SÚ UŽ V PREDAJI!

TERMÍN KOLAUDÁCIE: MAREC 2023

Lokalita, do ktorej sa zaľúbite na prvý pohľad

Dohodnite si s nami stretnutie a my vám ukážeme, kde môžete byť dravý.

SVETLO JE ŽIVOT

Množstvo apartmánov v Tatrách je v najmä zimných mesiacoch ponurých. Presný opak mimoriadne svetlých chaletov Oreus. Dobré svetlo je dobrá nálada. To najlepšie pre vašu rodinnú pohodu.

NAVRHNUTÉ SO ZMYSLOM PRE DETAIL

Prírodné materiály spolu s rafinovanými detailmi urobia z vášho apartmánu nové obľúbené útočisko.

VŠADE NA SKOK

V Novej Lesnej sa zaobídete aj bez auta. Neďaleká tatranská električka vás odvezie rovno do Starého Smokovca či na Štrbské pleso.

Výhľady, za ktoré vás vaša duša pochváli

Zobudiť sa bez budíka, urobiť si kávu, postaviť sa k oknu a priamo z obývačky pozorovať majestátne Tatry. Ak budete mať šťastie, uvidíte kamzíka.

REVÍR S NAJKRAJŠÍM VÝHĽADOM NA TATRY

Uchmatnite si kus Tatier pre seba. Nová Lesná je povestná očarujúcimi výhľadmi na najväčší slovenský poklad. Unikátne spojenie interiéru a exteriéru cez veľkoformátové okná cez celé podlažie. Okná sú zvonka zrkadlové, o súkromie sa obávať nemusíte.

ULOVTE SI APARTMÁN VO VÝNIMOČNEJ LOKALITE

Nová Lesná je veľmi cenená lokalita najmä pre ľudí, ktorí Tatry vnímajú naozaj do hĺbky. Poskytuje nízku hustotu zástavby, dobrú dostupnosť do Popradu, Tatranskej Lomnice či na Hrebienok (všade na skok). Obec je známa nízkou mierou tranzitnej dopravy, vysokou mierou súkromia a bezpečnosti. V blízkosti sa nachádza tatranská električka, ktorá poskytuje možnosť dopravy všade bez potreby auta (zastávky napr. Starý Smokovec alebo Štrbské Pleso).

HARMONOGRAM VÝSTAVBY

Na projekte Chalety Oreus sa už dávno začalo pracovať. Momentálne už má hrubá stavba svoje jasné kontúry a už v lete sa môžete tešiť na jej úplné dokončenie.

DOKONČENIE STAVBY

MAREC 2023

KOLAUDÁCIA

VERÍME, ŽE BY TO MOHLO BYŤ DO KONCA MARCA, AVŠAK JEDNO VÁM VIEME SĽÚBIŤ... LETO SI UŽ UŽIJETE V NOVOM.

CENNÍK

Byt
Počet izieb
Interiér
Terasa
Celá výmera
Cena
Stav
Pôdorys B1
Pôdorys B2
Byt APARTMÁN B1
Počet izieb 4 izby
Interiér 133.2 m²
Terasa 32.6 m²
Celá výmera 165.8 m²
Cena INFO V RK
Stav Voľný
Byt APARTMÁN B2
Počet izieb 4 izby
Interiér 153.25 m²
Terasa 34.50 m²
Celá výmera 187.75 m²
Cena INFO V RK
Stav Voľný

FINANCOVANIE