O projekte

Tieto lofty sú svetový unikát v našich zemepisných šírkach. Ide o jediný ozajstný loftový projekt v Prahe, ktorý vdýchol život bývalej továrni na letecké súčiastky z roku 1925. Výsledkom sú exkluzívne loftové byty s dispozíciou až do 700 m², ktoré u nás nemajú obdobu.

Loft nie je len bývanie, loft je životný štýl

O loftovom bývaní dnes snívajú mnohí. Pôvodne bolo výsadou bohémskych umelcov z veľkých metropol ako Londýn, Berlín a New York. Veľkorysý priestor atelierových bytov v nevyužitých priemyselných budovách im umožňoval bývať a tvoriť na jednom mieste.

Pražské lofty sú vaša jedinečná príležitosť stať sa súčasťou komunity vyvolených, ktorí môžu naozaj pochopiť tento životný štýl a prežiť ho na vlastnej koži.

Vysoko nadštandardný v každom smere

Hlavnou dominantou sú vysokometrážne stropy, ktoré majú na niektorých miestach neuveriteľných 4,5 metra. Celý komplex tvorí extrémne pevný železobetónový skelet, vďaka ktorému stropy v objekte unesú v podstate čokoľvek.

Aj vaše nároky.

Zimomriavky z výnimočných kontrastov

Masa ťažkého železa, surový betón a industriálna nedokonalosť verzus precízne spracované materiály, jemnosť detailov a najmodernejšie technológie. Tieto dva protipóly vytvárajú dokopy natoľko prekvapivé spojenie, že ohromí aj silné povahy.

Zariadime to za vás

Nerobte si starosti s hľadaním správneho interiérového dizajnéra. Vyberte si z designov našich top architektov a loft dostanete dokončený podľa štandardov konkrétneho návrhu. Zvučné architektonické mená ako Ivanka Kowalski alebo štúdiá OOOOX a ID_arch sú jasnou zárukou, že lofty sú vyladené do absolútnej dokonalosti.

Jediný projekt v Európe s autovýťahom až do bytu

Unikátnou vychytávkou projektu je špeciálny autovýťah. Vedie stredom celej budovy a umožňuje parkovanie hneď pri loftoch, ktoré s ním susedia na každom poschodí. Vďaka tomu majú rezidenti svojich štvorkolesových miláčikov pod kontrolou doslova z obývačky.

Ponorte sa do luxusu

Projekt sa pýši aj ďalšou elegantnou prednosťou. Je ňou nádherný, 18 metrov dlhý presklený bazén, ku ktorému prislúcha fitness so spa & wellness zónou. Za návrhom tohto jedinečného priestoru stojí architektonické štúdio OOOOX.

Exkluzívny benefit privátneho concierge

Okrem prvotriednej vybavenosti objektu, ktorá zahŕňa kinosálu, konferenčnú miestnosť či strešné terasy s grilom, je pre rezidentov nepretržite k dispozícií aj recepcia so službou concierge. Vybavenie zásielok, objednávky jedla či kvetov, zabezpečenie upratovania, drobné nákupy alebo čistiareň - toto všetko a viac vyriešia s radosťou za vás.

Všetky služby na podpis

V budove sa nachádza niekoľko reštaurácií a kaviarní, kde rezidenti nemusia uhradiť poskytnuté služby hneď na mieste. Stačí jeden podpis a náklady im budú pripísané na účet, ktorý môžu pokojne uhradiť až na konci mesiaca. Je pritom jedno, či sa rozhodnú najesť priamo v prevádzke alebo si jedlo nechajú poslať do svojho loftu.

Na greene za pár minút

V bezprostrednej blízkosti projektu nájdete aj profesionálne golfové ihrisko. Ešte nikdy nebolo také jednoduché znížiť svoj aktuálny handicap alebo ísť trénovať odpaly kedykoľvek budete mať náladu.

Infla-čo?

Zabudnite na nelichotivý vývoj inflácie. Nenechajte si ujsť túto investičnú príležitosť, pretože investíciou do pražských loftov môžete reálne ochrániť svoje financie navždy.

Diverzifikujte svoje realitné portfólio

Vizionári vedia, aké dôležité je mať aktíva rozdelené na viacerých trhoch. Kúpa investičných nehnuteľnosti aj mimo domáceho trhu dáva v dnešnej dobe zmysel viac ako kedykoľvek predtým.

Lokalita

Lofty nájdete v Prahe, v mestskej časti Modřany, s výbornou občianskou vybavenosťou. Napriek tomu, že projekt je vzdialený len 18 minút od centra, je v obklopení zelene, lesov a v jeho blízkosti sa dokonca nachádza aj profesionálne golfové ihrisko.

Harmonogram

Predpokladaný termín úplného dokončenia projektu je jar 2023. Pripravte si zubnú kefku - to bude totiž jediné, čo si budete musieť so sebou zobrať. V súčasnosti sú hotové vzorové lofty, obhliadku ktorých pre vás veľmi radi zrealizujeme.

Štandard

Je na vás, či si loft plánujete od základov prispôsobiť podľa vašich predstáv alebo dáte prednosť niektorému z dizajnových prevedení od architektov.

Priestor vo verzii Shell & Core má základné úpravy nosných stien bez vnútorných priečok, podláh, interiérových dverí, obkladov, dlažby a sanity, čo umožňuje vysoko personalizované riešenie interiéru.

Verzia Fit-out zahŕňa dokončenie podľa štandardov navrhnutých architektmi (podlahy, interiérové dvere, obklady, dlažba a sanita), pričom každý návrh predstavuje veľmi odlišné uchopenie industriálneho priestoru.