Bývanie Sinkulova

Predstavuje výnimočnú príležitosť v podobe 21 bytových jednotiek v piatich podlažiach bytového domu v krásnom prostredí Prahy.

Investujte tam, kde hodnoty preveril čas

Zakotvite v historickom bytovom dome pod mýtickým Vyšehradom.

Dostupné bytové jednotky s dispozíciami 1+kk a 2+kk, ktoré skvele uspokoja nároky párov i jednotlivcov, rovnako ako investorský záujem.

Výhodnejší byt v takej atraktívnej lokalite budete hľadať len ťažko.

Výnimočná príležitosť

Stav bytových jednotiek pred rekonštrukciou umožňuje každému majiteľovi byt individuálne dotvoriť podľa vlastného vkusu.

Každá bytová jednotka navyše disponuje pivničnou kobkou.

Prestížna mestská štvrť s magickou atmosférou

Prémiová lokalita dominuje monumentálnou vodáreňou, známa je aj pre svoj plavecký štadión, Žlté kúpele, ostrov Cisárska lúka alebo Vltavské nábrežie, taktiež obchodné a spoločenské centrum Arkády Pankrác s najväčším meduzáriom v Európe.

Skvelá dopravná dostupnosť, vynikajúca občianska vybavenosť so širokým spoločenským aj športovým vyžitím.

Hneď za dverami domu sa otvára svet plný možností

Bývanie blízko rušného centra, ale na dosah pokoja prírody.

Mýtický Vyšehrad, ale aj vymoženosti 21. storočia a rozvinutá infraštruktúra, cyklotrasy aj športoviská, psie ihriská, príjemné podniky, občianske služby, nákupy i odpočinkové miesta.

Lokalita

Do centra aj von z Prahy sa dostanete lusknutím prsta. 3 minúty autom je vzdialený nájazd na ulici Podolské nábrežie, 3 minúty to trvá z ulice 5. května s pripojením na diaľnicu. V blízkej vzdialenosti je metro C Pražského povstania alebo Vyšehrad, tiež električková zastávka Pražského povstania alebo autobusová stanica Doliny a Klikovka.