O projekte

Pôvab romantických viníc si lokalita pražských Vinohrad zachováva aj ako prestížnu štvrť moderného veľkomesta. Vila dom Na Vinici, zasadený do úrodného svahu presýteného zeleňou, poskytuje príjemné bývanie so všetkými vymoženosťami metropoly.

Čisté línie a farby

Funkčné technológie sa pre pohodlie a komfort obyvateľov spájaju s prírodnými materiálmi.


Dômyselne využíva okolité krivky, prostredníctvom balkónov, terás a neskromných okien zrkadlí energiu tunajšej krajiny.

Mladistvý elán s esenciou ľahkosti

V štyroch poschodiach domu nájdete 27 jednotiek s dispozíciami 1+kk až 3+kk.

Veľkolepo poňaté bytové jednotky sú ako stvorené pre rodinný život. Poskytujú súkromie a bezpečné zázemie, ale súčasne sa otvárajú aj sviežosti prírody.

Hru svetla v interiéroch sprevádzajú harmonické tóny pohody

Všetky bytové jednotky sú zariadené v štandarde Fit out. Nadčasový dizajn ideálne dokresľuje perfektné praktické poňatie, aby spoločne vytvorili dokonalý domov.

Architektonické riešenie rešpektuje tradičné hodnoty bývania

Domov má byť miesto, v ktorom sa cítime bezpečne. Je to naša oáza, za jej dverami necháme všetky starosti a zhon všedného dňa.

Vybrali ste si svoj vysnívaný byt?

Nerobte si starosti s hľadaním správneho interiérového dizajnéra. Vyberte si z designov našich top architektov a byt dostanete dokončený podľa štandardov konkrétneho návrhu.

Moderná novostavba s osobitým štýlom

Nechýbajú ani garážové státie situované v suteréne domu. Tam sú obyvateľom k dispozícii aj pivničné úložné priestory.

Lokalita

Prírodné krásy v okolí vily sprevádzajú nesmerné príležitosti pre aktívny život, zábavu, šport, wellness, kultúru, ale aj skvostná architektúra. Nie náhodou sú Vinohrady jednou z najžiadanejších a najprestížnejších pražských štvrtí. Lokalitu charakterizuje aj vynikajúca občianska vybavenosť a skvelá dopravná dostupnosť. V tesnej blízkosti domu sídli niekoľko základných a materských škôl, pošta a poliklinika. V dochádzkové vzdialenosti sú situované aj početné reštaurácie a obchody.

Harmonogram

Predpokladaný termín úplného dokončenia projektu je február 2023.