BackYard Dejvice

Tu je každý deň perfektný! Puristický dizajn je únikom od každodennej reality. Čisté línie modernej architektúry nádherne pozdvihujú interiér, ktorý sa spája s príjemnou flórou zeleného vnútrobloku.

Nie je to len bývanie, je to svet pohody v srdci pulzujúceho mesta

Tu načerpáte energiu slnečného svitania pri šálke kávy alebo čaju, po náročnom dni si zase vychutnáte pohár dobrého vína a výbornú večeru.

Nájdete tu grill zónu, miesta pre piknik a veselé posedenie s priateľmi, rovnako ako priestor na zaslúžený relax a osobnú meditáciu. Zelený presýtený dvor je otvorený všetkým Vašim potrebám, túžbam a vášniam

Historický odkaz minulých storočí ale aj nádych moderného futurizmu

Vzdelanie a veda, biznis, kultúra aj šport. Praha je miestom neobmedzených možností, mestom mnohých architektonických pokladov, ale aj očarujúcej prírody mestských parkov a prírodných rezervácií.

Dejvice boli stvorené ako luxusná rezidenčná štvrť

Nikdy nestratili nič zo svojho výsadného postavenia. Dnes predstavujú aj významné centrum vzdelania a vedy. V dejvickom areále šiestich vysokých škôl a inštitúcií sa takmer každý deň konajú najrôznejšie akcie, spravidla otvorené širokej verejnosti.

Žite na maximum!

Funkcia bývania v BackYard Dejvice dosahuje najvyšší štandrad a reprezentuje dynamiku života v meste a súčasne poskytuje aj toľko potrebné pokojné zázemie.Štandard White Wall

Ako biele miesto, do ktorého môžete ľahko premietnuť svoje farbisté predstavy.

Je len na vás, ako si predstavujete ideálny domov. Sami si zvolíte, ako by mali vyzerať podlahy, obklady, kuchynská linka, sanita či osvetlenie. Všetkých päť kľúčov k perfektne vyladenému bývaniu máte vo svojich rukách.

Finálna podoba interiéru je v réžii nových majiteľov.

Príjemné línie už od otvorenia dverí

Precízne opravené schodisko a chodby, rovnako ako presklený vonkajší výťah, efektne prepájajúci celý päťpodlažný dom.

Elegantnú fasádu zdobia nové okná, z ktorých sa vďaka vnútrobloku máte stále na čo pozerať.

Lokalita

Štvrť plná kaviarní, reštaurácií, klubov, zábavy, kultúry aj športovo-relaxačných miest. To sú Dejvice, ktoré patria k mestskej časti Praha 6. Ich charakter utvárajú luxusné vilové oblasti.

Harmonogram

Predpokladaný termín úplného dokončenia projektu je máj 2023.